Geçmiş Dönemler

Geçmiş Dönemler


YÖNETİM KURULU ÜYELERİ( 15.05.2014-24.02.2015)

PROF. DR. ERKAN İBİŞ
PROF. DR. MAKSUT COŞKUN
PROF. DR. ERCAN BAYAZITLI
PROF. DR. AHMET ÇOLAK
YEKTA GÜNGÖR ÖZDEN
DENETLEME KURULU ÜYELERİ
PROF. DR. ERKAN KÜÇÜKGÜNGÖR
PROF. DR. KADİR GÜRDAL
YRD. DOÇ. DR. MUSTAFA DOĞAN

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (04.03.2013-15.05.2014 )

PROF. DR. ERKAN İBİŞ
PROF. DR. KADİRHAN SUNGUROĞLU
PROF. DR. MAKSUT COŞKUN
PROF. DR. AHMET ÇOLAK
YEKTA GÜNGÖR ÖZDEN
DENETLEME KURULU ÜYELERİ
PROF. DR. ERCAN BAYAZITLI
PROF. DR.ERKAN KÜÇÜKGÜNGÖR
DOÇ. DR. KADİR GÜRDAL

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (03.08.2012-04.03.2013 )
PROF. DR. ERKAN İBİŞ
PROF. DR. KADİRHAN SUNGUROĞLU
PROF. DR. MAKSUT COŞKUN
PROF. DR. AHMET ÇOLAK
VAHİDE SERPİL GÜNER
DENETLEME KURULU ÜYELERİ
PROF. DR. ERCAN BAYAZITLI
PROF. DR. ERKAN KÜÇÜKGÜNGÖR
DOÇ. DR. KADİR GÜRDAL

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (17.03.2009-03.08.2012 )

PROF. DR. CEMAL TALUĞ
PROF. DR. NİLGÜN HALLORAN
PROF. DR. CELAL GÖLE
PROF. DR. İLKER ÖKTEM
PROF. DR. MUAMMER CANEL
DENETLEME KURULU ÜYELERİ
PROF. DR. NESİMİ YAZICI
PROF. DR. MUSTAFA AKKAYA
PROF. DR. ŞENGÜL HABLEMİTOĞLU

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (01.03.2005-17.03.2009 )
PROF. DR. YETKİN GÜNGÖR
PROF. DR. İBRAHİM BURGU
PROF. DR. M. ALİ TOKGÖZ
PROF. DR. CEMAL AYDIN
PROF. DR. İ. HAKKI AYHAN
DENETLEME KURULU ÜYELERİ
PROF. DR. TAHSİN KESİCİ
PROF. DR. RAMAZAN ARSLAN
PROF. DR. SABAHATTİN BALCI

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (30.03.2004 -01.03.2005 )
PROF. DR. NECDET SERİN
PROF.DR. YETKİN GÜNGÖR
PROF. DR. CEMAL AYDIN
PROF.DR. İ. HAKKI AYHAN
PROF.DR. İBRAHİM BURGU
DENETLEME KURULU ÜYELERİ
PROF. DR. TAHSİN KESİCİ
PROF. DR. RAMAZAN ARSLAN
PROF. DR. SABAHATTİN BALCI

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (16.01.2004 -30.03.2004 )
PROF. DR. NECDET SERİN
PROF. DR. YETKİN GÜNGÖR
PROF. DR. CEMAL AYDIN
İHSAN AKİF DELİLBAŞI
PROF. DR. İ. HAKKI AYHAN
DENETLEME KURULU ÜYELERİ
PROF. DR. TAHSİN KESİCİ
PROF. DR. RAMAZAN ARSLAN
PROF. DR. SABAHATTİN BALCI

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (27.02.2001-16.01.2004 )
PROF. DR. NECDET SERİN
PROF. DR. YETKİN GÜNGÖR
PROF. DR. CEMAL AYDIN
İHSAN AKİF DELİLBAŞI
PROF.DR. KAMİL GÜLTAN
DENETLEME KURULU ÜYELERİ
PROF. DR. TAHSİN KESİCİ
PROF. DR. RAMAZAN ARSLAN
PROF. DR. SABAHATTİN BALCI

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (17.11.2000-27.02.2001 )
PROF. DR. NECDET SERİN
PROF. DR. FERRUH DİNÇER
PROF. DR. CEMAL AYDIN
İHSAN AKİF DELİLBAŞI
PROF. DR. KAMİL GÜLTAN
DENETLEME KURULU ÜYELERİ
PROF. DR. TAHSİN KESİCİ
PROF. DR. RAMAZAN ARSLAN
PROF. DR. SABAHATTİN BALCI

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (21.08.2000-17.11.2000 )
PROF. DR. NUSRET ARAS
PROF. DR. NECDET SERİN
PROF. DR. FERRUH DİNÇER
PROF. DR. CEMAL AYDIN
İHSAN AKİF DELİLBAŞI
DENETLEME KURULU ÜYELERİ
PROF. DR. TAHSİN KESİCİ
PROF. DR. RAMAZAN ARSLAN
PROF. DR. SABAHATTİN BALCI

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (06.05.1998-21.08.2000 )

PROF. DR. EMİN TEKELİ
PROF. DR. NECDET SERİN
PROF. DR. FERRUH DİNÇER
PROF. DR. CEMAL AYDIN
İHSAN AKİF DELİLBAŞI
DENETLEME KURULU ÜYELERİ
PROF. DR. TAHSİN KESİCİ
PROF. DR. RAMAZAN ARSLAN
PROF. DR. L.SEZAİ YAMAN

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (21.01.1995-06.05.1998)
PROF. DR. GÜNAL AKBAY
PROF. DR. FERRUH DİNÇER
PROF. DR. YAVUZ OKAN
PROF. DR. CEMAL AYDIN
PROF. DR. NECDET SERİN
DENETLEME KURULU ÜYELERİ
Prof. Dr. Tahsin KESİCİ
Prof. Dr. Celal GÖLE
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (20.04.1994 -21.01.1995 )
PROF. DR. GÜNAL AKBAY
PROF. DR. FERRUH DİNÇER
PROF. DR. NECDET SERİN
PROF. DR. CEMAL AYDIN
PROF. DR.YAVUZ OKAN
DENETLEME KURULU ÜYELERİ
PROF. DR.Tahsin KESİCİ
PROF. DR. Celal GÖLE
PROF. DR. Latif ÇAKICI

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (29.12.1992 -20.04.1994 )

PROF. DR. GÜNAL AKBAY
PROF. DR. FERRUH DİNÇER
PROF. DR. SEMİH BASKAN
PROF. DR. NECDET SERİN
PROF. DR. METİN KIRATLI
DENETLEME KURULU ÜYELERİ
PROF. DR.Tahsin KESİCİ
PROF. DR. Celal GÖLE
PROF. DR. Latif ÇAKICI